Rozdanie stypendiów Wójta Gminy Rudniki

14 października 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Rudnikach odbyło się wręczenie stypendiów Wójta Gminy Rudniki dla najzdolniejszych uczniów. W wydarzeniu tym uczestniczyli także uczniowie naszej szkoły: Justyna Kuder, Julia Zaręba, Krystian Franek, Zofia Kiedrzyn, Aleksandra Smyrd, Marlena Gacek, Dominika Adamska, Julia Chrzan, Alicja Kisiel, Paulina Lach, Wiktoria Chrzan, Oliwia Kosowska, Wiktoria Kisiel i Bartłomiej Wojtal oraz już absolwent naszej szkoły Miłosz Droś. Pan Wójt wyróżnił dodatkowo najzdolniejszych statuetką i tytułem złotego, srebrnego i brązowego stypendysty wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły PAULINA LACH, która uzyskała tytuł SREBRENEGO STYPENDYSTY. Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.