X Gminny Konkurs Języka angielskiego dla uczniów klas I-III "How good is your Engish?"

16 czerwca 2016 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Cieciułowie odbył się  X Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III "How good is your English?". W konkursie brali udział wybrani uczniowie klas trzecich z naszej gminy, z każdej szkoły po trzech uczniów.
Publiczną Szkołę Podstawową w Jaworznie reprezentowały : Wiktoria Chrzan, Paulina Lach i Oliwia Kosowska. Uczennice odniosły spektakularny sukces, gdyż wszystkie trzy znalazły się na podium. W konkursie brało udział 14 uczniów. Trzech uczniów zajęło I miejsce, wśród nich znalazła się Paulina Lach. Pozostałe uczennice Wiktoria Chrzan i Oliwia Kosowska zajęły III miejsce.

GRATULUJEMY osiągnięcia tak doskonałych wyników i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu zawiłości języków obcych.