Zawody sportowe rok szkolny 2017/2018
2018-05-24
KONKURSY GMINNE |
||
Dwa ognie drużyna chłopców w składzie:
1. Glapiński Filip 2. Kluska Franciszek 3. Lach Piotr 4. Ladra Adam 5. Lewandowski Bartosz 6. Łyczko Oliwier 7. Matusiak Bartosz 8. Panek Wiktor 9. Pasieka 10. Sobczak 11. Wolnik Oskar |
II miejsce - drużynowo |
|
|
Dwa ognie drużyna dziewcząt w składzie: 1. Adamska Dominika 2. Augustynia Katarzyna 3. Chrzan Julia 4. Chyrzyńska Marta 5. Dubas Magdalena 6. Gacek Marlena 7. Kisiel Alicja 8. Lewandowska Zuzanna 9. Molska Martyna 10. Smyrd Aleksandra |
II miejsce - drużynowo |
|
Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt: Klasa V i młodsi 1. Augustynia Katarzyna 2. Chrzan Julia 3. Kisiel Alicja 4. Chrzan Wiktoria 5. Lach Paulina 6. Lewandowska Zuzanna 7. Rychel Oliwia 8. Smorąg Wiktoria 9. Szyszka Paulina Klasa VI 1. Kisiel Wiktoria 2. Furmańska Paulina |
Miejsca premiowane awansem na zawody powiatowe: Klasa V i młodsi III miejsce - Smorąg Wiktoria IV miejsce - Rychel Oliwia V miejsce– Chrzan Wiktoria
Klasa VI III miejsce - Furmańska Paulina |
|
Indywidualne biegi przełajowe chłopców: Klasa V i młodsi 1. Koterba Jakub 2. Lach Piotr 3. Ladra Adrian 4. Matusiak Bartosz 5. Wolnik Oskar 6. Przybylski Dominik Klasa VI
7. Ślusarek Kamil 8. Pietrzak Sebastian |
Udział |
|
Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt: 1. Augustynia Katarzyna 2. Chrzan Julia 3. Chrzan Wiktoria 4. Furmańska Paulina 5. Kisiel Wiktoria 6. Lach Paulina 7. Rychel Oliwia 8. Smorąg Wiktoria 9. Sobera Angelica |
I miejsce - drużynowo
|
|
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców: 1. Koterba Jakub 2. Lach Piotr 3. Leszczyński Mikołaj 4. Lewandowski Dominik 5. Matusiak Bartosz 6. Pietrzak Sebastian 7. Przybylski Dominik 8. Sobczak Bartosz 9. Wolnik Oskar |
IV miejsce - drużynowo
|
|
Minipiłka ręczna chłopców: 1. Bujak Bartosz 2. Koterba Jakub 3. Ladra Adrian 4. Leszczyński Mikołaj 5. Lewandowski Dominik 6. Pietrzak Sebastian 7. Rosak Jakub 8. Ślusarek Kamil 9. Wojtal Bartłomiej |
II miejsce - drużynowo
|
|
Minipiłka ręczna dziewcząt: 1. Chrzan Wiktoria 2. Furmańska Paulina 3. Kisiel Wiktoria 4. Lach Paulina 5. Nicpoń Patrycja 6. Rosak Ada 7. Rychel Oliwia 8. Szyszka Paulina 9. Wąsińska Maria 10. Zyta Wiktoria |
II miejsce - drużynowo
|
|
Halowa piłka nożna chłopców: 1. Bujak Bartosz 2. Koterba Jakub 3. Lach Piotr 4. Ladra Adrian 5. Leszczyński Mikołaj 6. Lewandowski Dominik 7. Pietrzak Sebastian 8. Ślusarek Kamil 9. Wolnik Oskar |
V miejsce - drużynowo
|
|
Halowa piłka nożna dziewcząt: 1. Chrzan Wiktoria 2. Furmańska Paulina 3. Kisiel Wiktoria 4. Lach Paulina 5. Nicpoń Patrycja 6. Rychel Oliwia 7. Szyszka Paulina |
I miejsce - drużynowo
|
|
Minikoszykówka dziewcząt: 1. Chrzan Wiktoria 2. Furmańska Paulina 3. Kisiel Wiktoria 4. Kosowska Oliwia 5. Lach Paulina 6. Maślanka Amelia 7. Nicpoń Patrycja 8. Rosak Ada 9. Rychel Oliwia 10. Szyszka Paulina 11. Wąsińska Maria 12. Zyta Wiktoria |
III miejsce - drużynowo
|
|
Minikoszykówka chłopców: 1. Bujak Bartosz 2. Koterba Jakub 3. Lach Piotr 4. Ladra Adrian 5. Leszczyński Mikołaj 6. Lewandowski Dominik 7. Pietrzak Sebastian 8. Pyrzyk Mateusz 9. Rosak Jakub 10. Sobczak Bartosz 11. Ślusarek Kamil 12. Wojtal Bartłomiej |
III miejsce - drużynowo
|
|
Minisiatkówka – czwórki, dziewcząt: 1. Chrzan Wiktoria 2. Furmańska Paulina 3. Kisiel Wiktoria 4. Kosowska Oliwia 5. Lach Paulina 6. Nicpoń Patrycja 7. Rychel Oliwia 8. Szyszka Paulina 9. Wąsińska Maria 10. Zyta Wiktoria |
I miejsce - drużynowo
|
|
Minisiatkówka – czwórki, chłopców: 1. Bujak Bartosz 2. Koterba Jakub 3. Lach Piotr 4. Ladra Adrian 5. Leszczyński Mikołaj 6. Lewandowski Dominik 7. Pietrzak Sebastian 8. Ślusarek Kamil 9. Wojtal Bartłomiej 10. Wolnik Oskar |
II miejsce - drużynowo
|
|
Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt: Chrzan Wiktoria Furmańska Paulina Kisiel Wiktoria Lach Paulina Rychel Oliwia Wachowska Natasza |
II miejsce - drużynowo
|
|
Czwórbój Lekkoatletyczny chłopców: 1. Lach Piotr 2. Leszczyński Mikołaj 3. Matusiak Bartosz 4. Pietrzak Sebastian 5. Sobczak Bartosz 6. Wolnik Oskar |
III miejsce - drużynowo
|
|
Indywidualna LA dziewcząt: 1. Chrzan Wiktoria 2. Furmańska Paulina 3. Lach Paulina 4. Rychel Oliwia |
I miejsce – Lach Paulina (PP) I miejsce – Furmańska Paulina I miejsce – Furmańska Paulina II miejsce –Chrzan Wiktoria II miejsce – Chrzan Wiktoria II miejsce – Kisiel Wiktoria I miejsce – Lach Paulina, Chrzan Wiktoria, Rychel Oliwia, Furmańska Paulina |
|
Indywidualna LA chłopców: Kotarski Jakub Leszczyński Mikołaj Lewandowski Dominik Matusiak Bartosz Pietrzak Sebastian Pyrzyk Mateusz Wolnik Oskar |
I miejsce – Pietrzak Sebastian I miejsce – Leszczyński Mikołaj
|
|
|
|
KONKURSY POWIATOWE/ REJONOWE |
||
1. |
Mistrzostwa powiatu Olesno w indywidualnych biega przełajowych dziewcząt i chłopców: Klasa V i młodsi 1. Chrzan Wiktoria 2. Rychel Oliwia 3. Smorąg Wiktoria
Klasa VI 1. Furmańska Paulina
|
Rychel Oliwia – 18 miejsce Chrzan Wiktoria – 30 miejsce
Furmańska Paulina – 23 miejsce
|
|
Mistrzostwa powiatu Olesno w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców: 1. Augustynia Katarzyna 2. Chrzan Julia 3. Chrzan Wiktoria 4. Furmańska Paulina 5. Kisiel Wiktoria 6. Lach Paulina 7. Rychel Oliwia 8. Smorąg Wiktoria
|
IV miejsce – drużynowa |
|
Mistrzostwa powiatu Olesno w halowej piłce nożnej dziewcząt: 1. Chrzan Wiktoria 2. Furmańska Paulina 3. Kisiel Wiktoria 4. Lach Paulina 5. Nicpoń Patrycja 6. Rychel Oliwia 7. Szyszka Paulina
|
VI miejsce – drużynowa |
|
Mistrzostwa powiatu Olesno Minisiatkówce dziewcząt: 1. Chrzan Wiktoria 2. Furmańska Paulina 3. Kisiel Wiktoria 4. Kosowska Oliwia 5. Lach Paulina 6. Nicpoń Patrycja 7. Rychel Oliwia 8. Szyszka Paulina 9. Wąsińska Maria 10. Zyta Wiktoria
|
VI miejsce – drużynowa |
|
Mistrzostwa powiatu Olesno Indywidualne LA
1. Chrzan Wiktoria - w dal, 300m, Sztafeta 2. Furmańska Paulina - Kula, 100m, Sztafeta 3. Kisiel Wiktoria - 600m 4. Lach Paulina - PP, Sztafeta 5. Rychel Oliwia - sztafeta
|
I miejsce – Furmańska Paulina
|
|
Mistrzostwa powiatu Olesno Indywidualne LA Pietrzak Sebastian – PP Leszczyński Mikołaj – w dal
|
III miejsce – Pietrzak Sebastian |
KONKURSY WOJEWÓDZKIE |
||
1. |
Wojewódzki Konkurs Indywidualny LA: Furmańska Paulina (PK) |
05.06.2018r |