Diałania Rady Rodziców w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

Działania Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018. – I semestr

1.Utworzenie strony internetowej dla rodziców w celu lepszej komunikacji, wymiany pomysłów i spostrzeżeń.

2.Utworzenie konta bankowego na rzecz działalności Rady Rodziców.
3.Zorganizowanie wyjazdów na naukę pływania na pływalni w Praszce dla 30 uczniów.
4.Zorganizowanie z okazji Dnia Chłopaka dyskoteki dla dzieci w szkole.
5.Zorganizowanie Święta Pieczonego Ziemniaka przy współpracy harcerzy .
6.Uzyskanie dofinansowania z Urzędu w Rudnikach na 9 wyjazdów dzieci na pływalnię do Praszki w 2017r.
7.Zorganizowanie zajęć Karate dla dzieci po zajęciach lekcyjnych.
8.Zorganizowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego  przy współpracy  nauczycieli ,dzieci ,rodziców dzieci i pracowników szkoły oraz zorganizowanie poczęstunku dla przybyłych gości na Jasełka.
9.Podjęcie działań i uzyskanie dofinansowania na przewóz  dzieci na basen do Praszki na rok 2018 (od stycznia do grudnia) w kwocie 6160,00zł
10.Przygotowanie Jasełek w kościele w dn.06.01.2018r z inicjatywy Rady Rodziców .
11.Zorganizowanie Balu Choinkowego dla dzieci 12.01.2018r.
12.Wystąpienie do Dyrekcji i Rady Pedagogicznej z pisemnym wnioskiem o zmianę zapisu w Statucie szkoły o możliwość poprawy oceny przez uczniów i uzyskanie pozytywnego rozpatrzenia tego wniosku.