Przekazanie darów ze zbiórki na Dom Dziecka w Sowczycach

Kolejny już raz społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie pośpieszyła z pomocą podopiecznym Domu Dziecka im. M. Konopnickiej w Sowczycach. Ta piękna tradycja trwa w naszej szkole już 17 lat. Wiedząc, że dla mieszkańców Domu Dziecka, oprócz troski i ciepła, potrzebna jest także pomoc rzeczowa i materialna, uczniowie naszej szkoły pełnili dyżury podczas zbiórki darów. Na przełomie listopada i grudnia zebrano bardzo dużo produktów spożywczych, artykułów chemicznych, papierniczych, środków czystości, słodyczy oraz owoców, by pomóc podopiecznym Domu Dziecka w Sowczycach. Nad całością zbiórki czuwała pani dyrektor Agata Polak, która 20 grudnia wraz z uczniami klasy II wybrała się złożyć dary ze zbiórki. Dyrektor placówki, pani Elżbieta Polak zapewniła, że prezenty podarowane podopiecznym sprawią wiele radości i wywołają uśmiech na ich twarzach. Jesteśmy przekonani, że to najwspanialsza forma podziękowania dla nas wszystkich. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim ludziom otwartego serca, którzy ofiarowali dary, żeby pomnożyć dobro innych. Pomaganie ma sens!