Jasełka i kiermasz Bożonarodzeniowy

17 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie Bożonarodzeniowe. Część artystyczna przygotowana przez p. Jolantę Panek i p. Grażynę Dzierżak opowiadała historię narodzin Jezusa. Podczas przedstawienia oprócz Maryji, Jezusa, Pasterzy i Aniołów zprezentowali się równieżTrzej Królowie oraz zły król Herod, który ostatecznie został zwyciężony przez dobro i aniołów. Poszczególne scenki przeplatane były piosenkami, kolędami, które prezentowała młodzież przygotowana przez p. Agatę Polak. Popastorałkach i przedstawieniu na scenie zaprezentowała się orkiestra dęta pod kierownictwem p. Bogdana Krzaka z Zajączek Pierwszych. Nieodłącznym elementem spotkania Bożonarodzeniowego był kiermasz podczas którego można było kupić prace uczniów z dwóch światecznych konkursów plastycznych organizowanych przez szkołę oraz prace rodziców naszych uczniów. Zebrane pieniądze będą przekazane na potrzeby uczniów naszej szkoły. Oczywiście spotkanie nie mogło się odbyć bez poczęstunku przygotowanego przez panie z Rady Rodziców.