III Harcerski Festiwal Piosenki "Nasz Kraj Nasz Czas" w naszej szkole

10 listopada 2017 r. odbył się III harcerski festiwal piosenki pod patronatem Wójata Gminy Rudniki andrzeja Pyziaka. W ten listopadowy wieczór poprzedzający Narodowe Świeto Niepodległości sala gimnastyczna w PSP w Jaworznie zmienila się w kawiarenkę, gdzie przy kawie i ciastach upieczonych przez rodziców zasłuchiwaliśmy się w młodych wykonawców, którzy śpiewali polskie piosenki. Wśród utworów znalazły się piosenki Maryli Rodowicz, pieśni patriotyczne, a także utwory Majki Jerzowskiej, Stanisława Sojki i wielu innych znanych poskich wykonawców.

Tegoroczny festiwal miał  formę śpiewogrania, a nie jak do tej pory konkursu. Brdzo serdecznie dziękujemy za przybycie rodzicom i innym zaproszonym gościom.