Przedstawienie z okazji Święta Niepodległości

10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość obchodów 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzień ten to symbol walki o wolność, znak wiary i zwycięstwa. Szczególnego wydźwięku emocjonalnego nabierają wtedy słowa: niepodległość, patriotyzm, walka o wolność. Jednak o wolności nie musimy mówić tylko wzniośle i patetycznie. Wolność to przecież szczęście, radość, zabawa. Dlatego w tym roku występ z tej okazji nabrał baśniowo – młodzieżowego charakteru.  12 listopada uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie  pt. „Bo Ty jesteś Wolność” na gminnych obchodach Święta Niepodległości w GOKSiR w Rudnikach. Gorące brawa bardzo licznie zgromadzonej publiczności były wyrazem uznania dla talentu i umiejętności młodych artystów.