Jasełka szkolne

Jak co roku w ostatni przedświąteczny dzień pożegnaliśmy się ze szkołą w atmosferze betlejemskiej nocy. Klasa 4, 2a oraz chórek przeniosły nas do wydarzeń  sprzed 2000 lat aby przypomnieć sens Bożego Narodzenia. Występy oglądali także rodzice, którzy nie szczędzili braw młodym artystom. Tegoroczne jasełka wystawiliśmy w oparciu o scenariusz Adama Szafrańca pt. " Tak On jest Królem " z pięknymi pastorałkami tegoż autora. Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne a następnie wręczono nagrody laureatom konkursów profilaktycznego oraz bożonarodzeniowego. W klasach również przeżywaliśmy wigilijne spotkania , śpiewaliśmy kolędy, dzieliliśmy się opłatkiem składając życzenia wszystkiego co najlepsze.