Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w tym roku po raz dwudziesty czwarty.
Każdego roku określany jest cel finałowej zbiórki. W czasie 24. Finału WOŚP po raz kolejny zbieraliśmy pieniądze dla pediatrii, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Ten Finał to również zbiórka na rzecz geriatrii czyli osób w podeszłym wieku.
W piątek 8 stycznia 2016r. wolontariusze z naszej szkoły pod opieką p. G. Dzierżak przeprowadzili licytację na rzecz WOŚP. Uczniowie chętnie licytowali plakaty, długopisy, breloczki, mini puszki WOŚP, koszulkę i kubek. Wielkie emocje towarzyszyły podczas przebijania cen licytowanych gadżetów. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i uczniów zebraliśmy w tym roku 2097,05 zł.
Tegoroczni wolontariusze z naszej szkoły - uczennice klasy szóstej zebrały do puszek następujące kwoty: Ola Pyrzyk r11; 493,71 zł, Paulina Jura r11; 479,92 zł, Bianka Pilśniak r11; 391,90 zł, Wiktoria Maślanka r11; 420,56 zł, Natalia Kluska r11; 310,96 zł.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w 24 Finale WOŚP